20.06.2018
Hızlı destek hattı: 0 212 252 2242
E-posta: siparis@destekdukkan.com

Hakkımızda

DESTEK MEDYA GRUBU, Destek Yayınevi ve Destek Prodüksiyon olmak üzere yayın dünyasının iki önemli aracını buluşturuyor. 2006 yılında temeli atıldığında en güçlü sermayesi yaratıcılığı ve yenilikçiliği olan Destek Yayınları, edebiyat camiasının köşe başları tutulmuş dar sokaklarını adımlamaya başladığında tek bir şeye inanıyordu: Toprağına kavuşan her tohumun, var olmaya kararlıysa eğer üzerindeki betonu bile delebileceğine... 

Ezberleri bozarak, klişeleri yıkarak, yeni fikirlere ve yeteneklere kapılar açarak, her defasında kendimizi aşkla sulayıp besleyerek yayın sektörünün zirvesinde yerimizi aldık. 

Destek Yayınevi olarak edebiyat, araştırma-inceleme, anı-biyografi ve çeviri edebiyat alanlarında yayımladığımız eserlerle kültür ve fikir dünyasına renk kattık. Bir yandan Nobel almış yazarların eserlerini basarken, diğer yandan önünü açtığımız genç yazarlarla yepyeni bir okur kitlesi oluşturduk. 

Araştırma-inceleme kitaplarında her şeye muhalif olarak risk aldık ve riski cesaretle doğru yönettik. Kimsenin beklentilerini karşılamak hedefinde olmadık. Bizler beklenmedik, umulmadık ve şaşırtıcı olanın peşindeyiz. 

Ejder adımlarımıza rağmen bebek yüreğimizle, sevgiyle, heyecanla, umutla, düşle, azimle ve cesaretle büyümeye devam ediyoruz... Bitmek bilmeyen heyecanımız, kitaplarımıza ve okurlarımıza da yansıyor... 

Neşemiz ve aşkımız hiç eksik olmadan Destek Ailesi olarak okuyor, tartışıyor ve üretiyoruz... 

Biz bir aileyiz; ekibimiz, yazarlarımız ve okurlarımızla... 

 

Tüm hakları saklıdır. Copyright © 2015 - Destek Kitap Aksesuar
Web Tasarım & Yazılım: Data1